بازار بورس و اوراق بهادار
بازار بورس و اوراق بهادار

گزینه انتخاب روش آزادسازی غیرمستقیم سهام عدالت حذف شد

سهام داران اگر در مدت زمان تعیین شده به سامانه سهام عدالت مراجعه نکنند، روش آزادسازی غیرمستقیم برای آنها در نظر گرفته خواهدشد، بنابراین گزینه انتخاب روش آزادسازی غیرمستقیم سهام عدالت حذف شد.

به نقل از خبرگزاری مهر، سامانه سهام عدالت جهت رفع برخی از مشکلات کاربری، به روزرسانی شده است و از امروز تغییرات ذیل در امکانات سامانه سهام عدالت ایجاد شده است.

با توجه به اینکه اگر سهامداران در مدت زمان تعیین شده به سامانه سهام عدالت مراجعه نکنند، روش آزادسازی غیرمستقیم برای آنها در نظر گرفته خواهد شد، بنابراین گزینه انتخاب روش آزادسازی غیرمستقیم سهام عدالت حذف شد.

بر این اساس، اگر سهامداران سهام عدالت صرفاً مایل به انتخاب روش آزادسازی به صورت مستقیم هستند، می‌ توانند به سامانه الکترونیکی سهام عدالت مراجعه کنند. بنابراین اگر سهامداران مایل به استفاده از روش غیر مستقیم برای آزادسازی سهام عدالت خود هستند، نیازی به مراجعه به سامانه الکترونیکی سهام عدالت نیست. زیرا این روش به‌ صورت پیش فرض برای سهامداران در نظر گرفته می‌ شود.

طبق آخرین به روز رسانی این سامانه، اگر سهامداران سهام عدالت شماره تلفن همراهی که سابقا در سامانه سهام عدالت (در هنگام ثبت شماره شبا بانکی) ثبت کرده‌اند را نیز فراموش نموده‌ اند، هم‌ اکنون می‌ توانند وارد سامانه شده و شماره تماس جدید خود را بدون نیاز به شماره قبلی، به منظور انتخاب روش آزادسازی بصورت مستقیم، ثبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *